JURORZY

Marzena Rogalska – Dziennikarka radiowa i telewizyjna. Niebywały wulkan pozytywnej energii. Miłośniczka kotów, zakochana w Krakowie. Pracowała w RMF FM, Antyradiu i Radiu Kolor. Obecnie pracuje w Radiu Złote Przeboje, gdzie prowadzi program „Co mi powiesz, jak Cię złapię?”. Była gospodynią talk-show „Miasto kobiet” w telewizji TVN Style. Prowadziła teleturniej „Dzieciaki górą!” w TVP2 oraz program „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty” w TV Puls. Była kapitanką jednej z drużyn w programie TVP2 „Kocham Cię, Polsko!”. Jest współprowadzącą porannego show – „Pytanie na śniadanie”.

Katarzyna Miller – Psychoterapeutka, filozofka, poetka, publicystka. Od lat pracuje z ludźmi, głównie prowadząc terapie indywidualne, małżeńskie i grupowe. Wykładała psychologię na Gender Studies na UW oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka takich książek jak m.in. „Porozmawiajmy o seksie” i „Być kobietą i nie zwariować”.

Marcin Mroczko – Szef serwisów turystycznych i społecznościowych w Onecie. Uwielbia Stambuł za całokształt, szczególnie za gwar Beyoglu i łyk zimnej raki w Galata, ale najlepiej czuje się w przestrzeni pomiędzy Krakowem a Triestem.

 • Konkurs

  Jak uratować związek? Opowiedz nam swoją historię!

  Prześlij notkę ze swojego bloga, zdobądź rozgłos i wygraj!

 • Jurorzy

  Marzena Rogalska

  Dziennikarka telewizyjna i radiowa
  Katarzyna Miller

  Psychoterapeutka, publicystka, filozofka, poetka
  Marcin Mroczko

  Szef serwisów turystycznych i społeczności w Onecie
 • Organizator